درباره سپهر پلاست

صنایع پلاستیک سپهر در سال 1390 در استان البرز با هدف تامین نیازهای داخلی افتتاح گردید ودرزمینه تولید ظروف یکبار مصرف P.P شروع بکار کرد. این مجموعه با موقعیت جغرافیایی ممتاز و در جاده مخصوص تهران - کرج  (کیلومتر24) دایر گردید. هم اکنون این مجموعه با تولید بیش از 20 نوع محصول یکبارمصرف به یکی از قویترین مجموعه های تولیدی در زمینه ظروف و لیوان یکبار مصرف در کشور تبدیل شده است. صنایع پلاستیک سپهر در سال 1391 موفق به اخذ پروانه بهداشت از دانشگاه علوم پزشکی استان البرز گردید.سبد کالایی این مجموعه به دو دسته ظروف بسته بندی و لیوانهای آبمیوه تقسیم میشود.

ظروف بسته بندی شامل ظروف (بسته بندی مرغ،بسته بندی گوشت ،بسته بندی سبزیجات، بسته بندی سالاد،دسر و ...) تقسیم میشود که قابلیت تولید در رنگهای مختلف را دارد.برای کسب اطلاعات و سایز ظروف میتوانید با شماره های کارخانه تماس بگیرید 

لیوانهای آبمیوه و آیس پک این مجموعه در سایزها و طرح های مختلف تولید میشود و قابلیت چاپ برند مشتریان را دارا میباشد. لیوانهای این مجموعه قابلیت سیل شدن با دستگاه و یا درب گذاری (کروی ،تخت) را دارد دهانه این لیوان ها 95 میباشد و در گرماژ مختلف تولید میشود . 

این شرکت هم اکنون با مجموعه های بزرگ لبنی و بسته بندی مواد غذایی و بسته بندی پروتِینی در حال همکاری می باشد.

صنایع پلاستیک سپهر آماده پذیرش نمایندگی در شهرستانها می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با واحد روابط عمومی این مجموعه تماس حاصل نمایید.