درباره سپهر پلاست

صنایع پلاستیک سپهر باتوجه به شرایط اقلیمی کشور، استفاده از نشاسته در ترکیبات پلیمری را به عنوان هدف نهایی خود انتخاب نموده و بعد از انجام آزمایشات مختلف، موفق به تهیه مواد اولیه تولید ظروف یکبار مصرف از پایه نشاسته با خلوص 80% گردیده که در مقایسه به موارد مشابه داخلی، میزان استفاده نشاسته دراین ترکیب جدید حدود ده برابر می­باشد که این موضوع می­تواند در چرخه تجزیه و بازگشت ظروف به طبیعت بسیار حایز اهمیت باشد.

    بااستفاده ازاین فرمول، این شرکت موفق به تولید ظروف Biodegradable با خلوص 80% گریده که این اتفاق می­تواند باعث حفظ محیط زیست برای نسل­های آینده گردد؛ همچنین می­تواند کمک شایانی به پیشرفت صنایع بسته بندی داخلی، تغییر دیدگاه نامناسب جامعه به ظروف یکبار مصرف و همچنین کمک به صادرات بیشتر محصولات نهایی نماید.

    این محصول در تمامی تست­های بهداشتی، ارتجاعی و مقاومتی به بالاترین امتیازات جهانی دست یافته و توسط IFDA  (سازمان غذا و دارو) به عنوان تنها منبع داخلی قابل قبول Biodegradable تایید گردیده است (شماره پروانه بهداشتی ساخت 76/10039).

   لازم به ذکر است در اکثر موارد مشابه داخلی، به دلیل عدم تایید سازمان غذا  و دارو، هیچ گونه معیاری در مورد ادعاهای مطرح شده ( از قبیل میزان درصد نشاسته مورد استفاده) وجود ندارد و حتی بعضا باعث بروز ترکیبات غیر استاندارد و خطرناک می­گردد.   

     

سوالات (0)

هیچ سوالی در اینجا وجود ندارد

سوال خود را اضافه کنید.

ارسال سوال بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید