درباره سپهر پلاست

صنایع پلاستیک سپهر در سال 1390 در استان البرز با هدف تامین نیازهای داخلی افتتاح گردید ودرزمینه تولید ظروف یکبار مصرف P.P شروع بکار کرد. این مجموعه با موقعیت جغرافیایی ممتاز و در جاده مخصوص تهران - کرج  (کیلومتر24) دایر گردید.

اين مجموعه به همت آقاي مهندس سپهر فردوس زاد بنيان گذاري گرديد. ايشان با توجه به رشته تحصيلي خود( فوق ليسانس رباتيك )، در سال ١٣٩٠ اقدام به خريداري و نصب خطوط توليد نمودند و در طي ساليان اخير نسبت به گسترش سبد محصولات متمركز بوده اند.

سپهر فردوس زاد

هم اکنون این مجموعه با تولید بیش از 20 نوع محصول یکبارمصرف به یکی از قویترین مجموعه های تولیدی در زمینه ظروف و لیوان یکبار مصرف در کشور تبدیل شده است. صنایع پلاستیک سپهر در سال 1391 موفق به اخذ پروانه بهداشت از دانشگاه علوم پزشکی استان البرز گردید. سبد کالایی این مجموعه به دو دسته ظروف بسته بندی و لیوانهای یکبار مصرف تقسیم میشود.

ظروف بسته بندی شامل ظروف (بسته بندی مرغ، بسته بندی گوشت، بسته بندی سبزیجات، بسته بندی سالاد، دسر و ...) تقسیم میشود که قابلیت تولید در رنگهای مختلف را دارد.

لیوانهای آبمیوه و آیس پک این مجموعه در سایزها و طرح های مختلف تولید میشود و قابلیت چاپ برند مشتریان را دارا میباشد. لیوانهای این مجموعه قابلیت سیل شدن با دستگاه و یا درب گذاری (کروی ،تخت) را دارد دهانه این لیوان ها 95 میباشد و در گرماژ مختلف تولید میشود . 

این شرکت هم اکنون با مجموعه های بزرگ لبنی و بسته بندی مواد غذایی و بسته بندی پروتئینی در حال همکاری می باشد و آماده جذب نمايندگي در شهرهاي مختلف كشور ميباشد.

سوالات (0)

هیچ سوالی در اینجا وجود ندارد

سوال خود را اضافه کنید.

ارسال سوال بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید