سپهرپلاست، یکی از بزرگترین تولیدگنندگان ظروف یکبار مصرف، لیوان یکبار مصرف با استفاده از مواد اولیه مرغوب اقدام به تولید ظروف بسته بندی، لیوان ساده، لیوان آبمیوه و آیس پک، ظرف دسری و درب یکبار مصرف می نماید.

قیمت ظروف یکبار مصرف در سپهرپلاست بر اساس کیفیت محصولات و با رعایت حقوق مشتری مشخص شده و توزیع کنندگان عمده ظروف یکبار مصرف و پخش ظروف یکبار مصرف در سراسر کشور بر این اساس در تعامل دائمی با سپهرپلاست می باشند.

 سپهرپلاست با ارائه ظروف یکبار مصرف بسته بندی سبزیجات، ظروف بسته بندی مرغ و گوشت، ظروف چندخانه و ظروف سالاد سزار یکبار مصرف یکی از بهترین تولیدکنندگان ظروف یکبار مصرف در کشور می باشد.

 همچنین در زمینه چاپ برند بر روی لیوان یکبار مصرف جز بهترین و اولین شرکت ها در کشور می باشد و با توجه به تجربه زیاد صنایع پلاستیک سپهر در انجام چاپ اختصاصی روی لیوان یکبار مصرف، این عملیات در کمترین زمان و با نازلترین قیمت در این مجموعه امکان پذیر می باشد.

 

ظروف یکبار مصرف بسته بندی

کلیه ظروف تولیدی صنایع پلاستیک سپهراز جمله ظروف مخصوص بسته بندی و قطعه بندی مرغ، بوقلمون، گوشت قرمز، ماهی و انواع فرآورده های پروتئینی و سبزیجات و غیره تحمل ضربه در دماهای بسیار پایین را دارند، قابل ذکر است که ثبات رنگ در تمام سطح ظرف وجود دارد و همه محصولات تولید شده از مواد اولیه بهداشتی دارای پروانه بهداشت ساخته شده است. ما مفتخریم تا با بیشترین درصد رضایتمندی بتوانیم سالیان سال همراه و هم مسیر شما عزیزان در کسب و کارتان باشیم و برای این منظور به خود می بالیم.

ظروف کشتارگاهی

ظروف توليد شده در صنايع پلاستيك سپهر، جهت بسته بندي گوشت، مرغ، ماهي، بوقلمون، قطعه بندي، فراوردهاي پروتييني و سبزيجات مي باشد. شفافيت بالاي ظروف ، يكي از دلايل استقبال بسياری از شركت های بسته بندی بوده و همچنین به دليل ادتيو مورد استفاده در فرايند توليد ظروف بسته بندي، اين ظروف از مقاومت بالایی در برابر تونل انجماد بهره می برند .سبد ظروف بسته بندي كشتارگاهی اين مجموعه، یکی از كاملترين و متنوع ترين ها در سطح كشور مي باشد.همچنين اين مجموعه آمادگي توليد كليه ظروف بسته بندی در طيف رنگی گسترده را نيز دارا می باشد.

لیوان آیس پک

صنايع پلاستيك سپهر، به عنوان اولين توليد كننده ليوان آيس پك در سطح كشور، با ارائه سبد محصولي متنوع در حال فعاليت ميباشد.اين مجموعه داراي سابقه طولاني از همكاري با برندهاي مطرح كشور در زمينه چاپ اختصاصي بروي ليوان يكبار مصرف ميباشد.همچنين اين مجموعه در زمينه توليد ليوان هاي ٣۲٠،٣٥٠،٤٠٠،٤٥٠،٥٠٠ cc فعال ميباشد. كليه ليوانهاي يكبار مصرف توليد شده در اين مجموعه قابليت استفاده از درب و سيل را دارا ميباشد. درب توليد شده در اين مجموعه در ٢مدل تخت و كروي قابل خريداري ميباشد.

مجوزها و گواهینامه ها
مجوزها و گواهینامه ها
مجوزها و گواهینامه ها
مجوزها و گواهینامه ها